Kilka słów o A.P. Ostoja Nieruchomości

Szanowni Państwo,
Jest mi niezmiernie miło, powitać Państwa na naszej stronie internetowej i jednocześnie podziękować za zainteresowanie naszą firmą i naszą ofertą.
Moją myślą przewodnią przy tworzeniu naszego biura nieruchomości była idea powstania firmy rodzinnej, gdzie będą dobrze czuli się zarówno nasi klienci jak i nasi agenci.
Towarzyszyła mi Idea powstania małej firmy rodzinnej, gdzie moglibyśmy wzajemnie pracować i spotykać się w przyjaznej i miłej atmosferze, gdzie PRIORYTETEM jest człowiek i znajomość jego POTRZEB, gdzie Nasz Klient byłby szanowany i doceniony, a co za tym idzie zadowolony.
Jesteśmy dla naszych Klientów znani z wysokiej jakości usług popartych rzetelną zdobytą wiedzą, dodatkowo jeszcze popartą dużym doświadczeniem zawodowym.

Większość z nas agentów, w branży obrotu nieruchomościami pracuje już od 2000r., do dziś dnia oczywiście.
Klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem dotychczas, to m.in: osoby z wykształceniem prawniczym o określonych specjalizacjach, znani artyści, politycy, osoby znane również z mediów.
Dostarczamy oczekiwanych , sprawdzonych rozwiązań w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych, pomagamy w uregulowaniu stanów prawnych, a także prowadzimy pełną obsługę mediacji.
Gwarantujemy wysokie standardy etyczne, anonimowość, zachowanie tajemnicy zawodowej, rzetelność udzielanych informacji oraz indywidualne podejście do klienta.
Działamy na terenie Dolnego Śląska oraz na życzeniu klienta również w innych obszarach naszego kraju.

Naszą misją jest utrzymanie wysokiej kultury obsługi Klienta, dlatego ciągle podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wybranych szkoleniach.

Naszym priorytetem jest również kompleksowa obsługa naszych klientów, dlatego proponujemy dostęp do grona fachowców z zakresu pośrednictwa finansowego, wyceny, podziałów geodezyjnych, architektów, prawników i notariuszy.

Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, pragniemy być postrzegani jako firma godna zaufania oraz jako rzetelny partner biznesowy, firma która przyczynia się do do postrzegania Pośrednika jako specjalisty na rynku, ocieplając wizerunek Pośrednika.

Naszym największym kapitałem są nasi agenci, ich doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w wykonanie powierzonych im zadań.

Państwa potrzeby są dla nas Priorytetem!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!

Aneta Samborska -Pośrednik, Właściciel

Zobacz oferty
Skontaktuj się